Współpraca

1. INWESTOR – POCZĄTKUJĄCY:

PROMKI BANKOWE/NEWSLETTER

Cześć!

Jeżeli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna proces budowania majątku, posiadasz kapitał w przedziale od 0 do 10.000 zł i oczekujesz wsparcia na tej drodze – zajrzyj tutaj.

Znajdziesz tu produkty/sposoby na gromadzenie pieniędzy, które na Twoim etapie procesu sprawdzą się najlepiej.

2. INWESTOR – ZAAWANSOWANY:

KURS/KSIĄŻKA/NEWSLETTER

Jeśli posiadasz już 10,000 zł i więcej – przygotowałem dla Ciebie coś co zdecydowanie pomoże Ci na drodze do zbudowania majątku.

To długotrwały proces, który wymaga systematycznych i dobrze przemyślanych ruchów. Podejmowanie właściwych decyzji wiąże się z kolei bezpośrednio z wiedzą i doświadczeniem, których posiadanie przyspiesza drogę do dużych pieniędzy.

Możesz je zdobyć tak jak ja na początku – walcząc o swoje, popełniając błędy i tracąc przy tym mnóstwo pieniędzy i czasu.

Możesz też zdecydować się na ruch wyprzedzający swój etap zaawansowania na tej drodze i skorzystać z wiedzy kogoś kto przechodził już tą ścieżką, od zupełnego zera (a nawet z długami po ojcu).

Nie twierdzę, że korzystając z mojej wiedzy dowiesz się wszystkiego o osobistych finansach, zarabianiu czy inwestowaniu.

Jestem jednak przekonany, że korzystając z tego co przygotowałem dla Ciebie w formie kursu jest w stanie wznieść Twoje starania na zupełnie inny poziom.

W kursie/książce zawarłem metody dzięki którym:

  • szybciej zaczniesz wchodzić na wyższe poziomy zarobków;
  • lepiej zrozumiesz pieniądze, inwestowanie i biznes;
  • poznasz metody, które pomogły mi zbudować majątek;
  • zrozumiesz jak generować dochód bez kapitału;
  • rozwiniesz swoje umiejętności zarządzania kapitałem (własnym i cudzym);

3. INWESTOR:

PRO/VIP

Jeśli posiadasz kwotę wolnej gotówki w wysokości 500.000 zł i powyżej i chciałbyś pomnożyć ją w sposób bierny (nie wymagający Twojego zaangażowania czasowego) to znajdujesz się we właściwym miejscu.

Od ponad 5 lat z sukcesem inwestuję w nieruchomości za pomocą środków własnych oraz na zlecenie funduszy inwestycyjnych i prywatnych inwestorów powierzających mi kapitał.

Nasze inwestycje skupiają się na rynku mieszkaniowym, a większość realizowanych transakcji to transakcje typu „flip” polegające na kupnie i sprzedaży lokalu z zyskiem w określonym czasie (zwykle 3-6 mies.).

Wypracowany zysk zostaje do podziału między inwestorem, a nami.

Wśród zadowolonych podmiotów, które postanowiły powierzyć mi kapitał znajdziecie Państwo zarówno profesjonalne, duże firmy – np. Warszawski fundusz inwestycyjny Harvent Capital, jak i popularne osobistości Polskiej sceny sportu i show-biznesu jak np.:

Napastnik Polskiej Reprezentacji – Arkadiusz Milik, twórca najpopularniejszej na Polskim Youtube serii – Adam „Naruciak” Zimmermann czy też jeden z największych twórców internetowych – Karol „Blowek” Gązwa.

Oto opinie poszczególnych klientów:

<Tu wklejamy opinie>

Wypracowany zysk w skali roku dla każdego z wymienionych podmiotów był zawsze dwucyfrowy, bez konieczności osobistego zaangażowania w proces (pełna automatyzacja zlecenia).

Proces biernej inwestycji (z udziałem moim i mojego zespołu) odbywa się w kilku prostych krokach:

  1. Wspólna akceptacja parametrów kupowanej nieruchomości oraz estymacji kosztów i zysków.
  2. Nadanie pełnomocnictwa szczegółowego do zakupu/sprzedaży nieruchomości (o określonych parametrach i cenie). Nieruchomość kupowana jest na inwestora (nie na spółkę!), a własność lokalu pozostaje od początku, aż po moment sprzedaży – w jego rękach.
  3. Poprowadzenie procesu od zakupu, przez remont/adaptację, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz sprzedaż za określoną w estymacji cenę (każdy z etapów finansowany przez inwestora).
  4. Podział wypracowanego zysku lub rozliczenie procentowe od „użycia kapitału” (w zależności od początkowych ustaleń inwestorskich).
  5. Jeżeli jesteś na etapie gromadzenia kapitału, który kwalifikuje do bezpośredniej współpracy ze mną i moim zespołem (500.000 zł i powyżej) to zapraszam Cię do kontaktu i wspólnego działania.

Zgłoś się informując o ilości posiadanej gotówki i swoich oczekiwaniach co do poziomu zwrotu z powierzonego kapitału.

<Tutaj przydałby się jakiś formularz gdzie człowiek zaznaczałby parę rzeczy: 1. Jaką kwotę chciałbyś pomnożyć? 2. Jakiego poziomu zwrotu z inwestycji oczekujesz? (w skali roku) 3. Czy wolałby powierzyć nam fizycznie kapitał (np. w formie założenia spółki celowej/pożyczki) czy też wolałby sam kupować wskazaną nieruchomość? (wystawiając pełnomocnictwo szczegółowe na mnie). 4. Jaką formę zwrotu preferuje – stały procent w skali roku (10-12%) czy podział zysków z każdej transakcji (40/60 dla mnie)>